Pszczelarstwo
 

Apipol-Kraków

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie "APIPOL-KRAKÓW" sp. z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji, zajmującą się produkcją i przetwarzaniem produktów pszczelich.

Do produkcji wysokowartościowej żywności i produktów o właściwościach leczniczych wykorzystywane są nowoczesne biotechnologie, które APIPOL-KRAKÓW stosuje w kompleksowym systemie gospodarki pasiecznej.
System ten, zwany SYSTEMEM Apipol, pozwala na efektywną i ekonomiczną produkcję pszczelarską.

Wysokie wymagania jakościowe, jakie stawia sobie za cel firma APIPOL-KRAKÓW, są nie tylko zgodne z wymogami stawianymi produkcji żywnoci, ale także speniają wysokie normy rynku farmaceutycznego, gdyż szereg surowców pszczelich znajduje dalsze zastosowanie w produkcji suplementów diety, preparatów leczniczych i kosmetyków.

Firma APIPOL-KRAKÓW, odpowiadając na stale wzrastające zapotrzebowanie na naturalne produkty pochodzenia pszczelego, oferuje bogatą ofertę miodów, ziołomiodów, cukierków oraz produktów z pierzgi i czekolad.
Produkty pakowane są w szklane słoiki, pokryte estetyczną folią termokurczliwą, stanowicą idealne zabezpieczenie i gwarancję jakości.

Nasza oferta dotyczy takich zagadnień jak między innymi: miód, mleczko pszczele, produkty pszczele, apiterapia, propolis, kit pszczeli, ziołomiód, pyłek pszczeli i wiele innych produktów pszczelich.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.